grouper (8.x-6.01) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Name
mn: Нэр

en: Error
mn: Алдаа

en: Location
mn: Байрлал

en: People
mn: Хүмүүс
