GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.10) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Location
eo: Loko

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Day
eo: Tago

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
