GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.10) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
