GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.10) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Location
pl: Położenie

en: Authored by
pl: Autor

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Activity
pl: Aktywność

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka

en: Print
pl: Drukuj

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Class:
pl: Klasa:
