GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.11) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Print
th: พิมพ์

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
