GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: View
et: Kuva

en: Category:
et: Kategooria:

en: Created
et: Loodud

en: Location
et: Asukoht

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Activity
et: Tegevus

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: Print
et: Prindi

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
