GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
