GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Location
sl: Mesto

en: Authored by
sl: Avtor

en: Week
sl: Teden

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Print
sl: Natisni
