GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Location
af: Ligging

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Language code
af: Taalkode
