GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Authored by
kk: Автор

en: Language code
kk: Тілдің коды
