GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Location
ro: Locația

en: Authored by
ro: Autor

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Activity
ro: Activitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Print
ro: Printare

en: Client Id
ro: ID Client

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
