GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
