GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.4) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Location
ca: Localització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: (all)
ca: (tots)

en: Activity
ca: Activitat

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Print
ca: Impressió

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
