GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.4) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Download PDF
ja: PDFをダウンロード

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Location
ja: 場所

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Start Date
ja: 開始日

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: (all)
ja: (すべて)

en: Activity
ja: アクティビティ

en: Schedules
ja: 予定

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: Print
ja: 印刷

en: Locations
ja: 場所

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
