GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Location
jv: Lokasi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Print
jv: Céthak
