GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Category:
oc: Categoria :

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Location
oc: Emplaçament

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Day
oc: Jorn

en: Activity
oc: Activitat

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Print
oc: Impression

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
