GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Download PDF
pt: Baixar PDF

en: View
pt: Ver

en: Category:
pt: Categoria:

en: Created
pt: Criado

en: Location
pt: Localização

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Start Date
pt: Data inicial

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: (all)
pt: (todos)

en: Activity
pt: Atividade

en: Schedules
pt: Agendamentos

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Print
pt: Imprimir

en: Locations
pt: Localizações

en: Publishing status
pt: Status de publicação

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
