GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Activity
sk: Aktivita

en: Schedules
sk: Plánované

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Print
sk: Tlačiť
