GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.6) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Location
am: ቦታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
