GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Location
cs: Místo

en: Authored by
cs: Autor

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Activity
cs: Aktivita

en: Schedules
cs: Plány

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Print
cs: Tisk

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
