GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.6) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Location
gl: Localización

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: (all)
gl: Todos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Print
gl: Imprimir

en: Locations
gl: Ubicacións

en: (optional)
gl: (opcional)
