GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.6) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Forms
it: Form

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Location
it: Posizione

en: Authored by
it: Creato da

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Activity
it: Attività

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Print
it: Stampa

en: Locations
it: Posizioni

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
