GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Location
ast: Llugar

en: Authored by
ast: Fechu por
