GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: (all)
eu: (guztiak)

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Print
eu: Inprimatu

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
