GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Location
lt: Vieta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Print
lt: Spausdinti
