GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
