GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Day
ps: ورځ

en: Activity
ps: چارندتیا
