GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.8) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Category:
be: Катэгорыя:

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Language code
be: Код мовы

en: Print
be: Друк

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
