GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.8) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Language code
cy: Côd yr iaith
