GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.8) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Location
hr: Lokacija

en: Authored by
hr: Autor

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Print
hr: Ispis
