GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.8) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Location
sv: Plats

en: Authored by
sv: Författad av

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: (all)
sv: (alla)

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Schedules
sv: Schemaläggningar

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Print
sv: Utskrift

en: Locations
sv: Platser

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
