GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Print
se: Čálit
