GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.9) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Location
ug: ئورنى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Day
ug: كۈن

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش
