GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.9) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
