GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.11) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Location
bs: Lokacija

en: Authored by
bs: Napisao

en: Day
bs: Dan

en: Activity
bs: Aktivnost
