GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Print
lv: Drukāt
