GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.11) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Location
mr: स्थळ

en: Authored by
mr: लेखक

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Day
mr: दिवस

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
