GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.11) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: (optional)
te: (ఐచ్చికం)
