Group Media (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
