Group Media (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Media
hi: मीडिया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Apply
hi: लागू करें

en: Bundle
hi: पोटली

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
