Group Media (3.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Apply
it: Applica

en: Publisher
it: Editore

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Edit media
it: Modifica contributi multimediali

en: Master
it: Principale

en: Dropbutton
it: Casella a discesa
