Group Media (3.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Edit media
he: עריכת מדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Create media
he: יצירת מדיה

en: Create @type
he: יצירת @type
