Group Media (3.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Edit media
is: Breyta margmiðlunarefni

en: Create media
is: Búa til margmiðlunarefni

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis

en: Media name
is: Nafn margmiðlunarefnis
