Group Media (3.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
