Group Media (3.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
