Group Media (3.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Dropbutton
tr: Açılır düğme

en: Media name
tr: Medya adı
