Group Media (3.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
