Group Media (3.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
