Group Media (3.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
