Group Media (3.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Edit media
hu: Média szerkesztése

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Create media
hu: Média létrehozása

en: Create @type
hu: @type létrehozása

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: Media name
hu: Média neve

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
hu: %type típusú tartalom hozzáadása publikus és privát módon.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Tracks relationships created with 'Entity Embed' in formatted text fields.
hu: „Entity Embed” típusú mezők kapcsolatának nyilvántartása.

en: Access group media overview
hu: Hozzáférés a csoportmédia áttekintő oldalhoz

en: Access the overview of all group media, regardless of media bundle
hu: Hozzáférés minden csoportmédia áttekintő oldalához, függetlenül a médiakötegtől

en: Relate media
hu: Média kapcsolása

en: Group Media
hu: Csoportmédia

en: {{ arguments.gid|placeholder }} media items
hu: {{ arguments.gid|placeholder }} médiaelemei

en: Enables Group functionality for the Media module
hu: Csoportfunkcionalitás engedélyezése a <em>Media</em> modul számára

en: Group media (@type)
hu: Csoportmédia (@type)

en: Tracks relationships created with Core's 'Embed media' filter in formatted text fields.
hu: Formázott szöveg típusú mezőkben az alaprendszer médiabeágyazó szűrőjével létrehozott kapcsolatok nyilvántartása.

en: The list of groups media item belongs to:
hu: Csoportok felsorolása, amelyekhez ez a médiaelem tartozik:
